Pracownię KOLORPLUS założyłam w 2000 roku w Sopocie. Od tego czasu świat się zmienił, i my z nim : nieustannie się rozwijamy, zdobywamy nowe kwalifikacje, tworzymy coraz lepsze projekty.

Zespół tworzą : Magdalena Szkarłat – Meszczyńska, Marcin Ochociński, Adrianna Liszewska, Jan Kaczorowski, Agata Kojat i Julia Czapiewska.

Jesteśmy zgranym zespołem i wzajemnie się uzupełniamy, a nasze wnętrza są tak różne, jak różni są nasi Klienci i ich wyobrażenia o miejscu, które mamy wspólnie stworzyć. Łączy je zaangażowanie, dbałość o detal i profesjonalne opracowanie projektów. Trzymamy się budżetu, a nasze wizualizacje są identyczne z wnętrzem, które finalnie powstaje.

Szczególne miejsce zajmują w KOLORPLUS wnętrza komercyjne: biura, hotele, strefy wspólne w budynkach mieszkalnych. Ponad 85 000 m2 powierzchni biurowych, 7 hoteli, projekty wnętrz powierzchni wspólnych dla najlepszych Trójmiejskich deweloperów, 12 rezydencji, niezliczona liczba apartamentów.

KOLORPLUS to wiedza, doświadczenie i pasja do projektowania.

Zapraszamy do współpracy,
Magdalena Szkarłat – Meszczyńska

07
HOTELI
12
STREF WSPÓLNYCH
14
REZYDENCJI

NASZ
ZESPÓŁ

OWNER / DESIGNER

Magdalena Szkarłat - Meszczyńska

+48 502 143 433
magdalena.szkarlat@kolorplus.pl

Założycielka pracowni architektonicznej Kolor Plus. Architekt wnętrz z zawodu i pasji. Tytan pracy. Wrażliwa na piękno nie tylko wnętrz, ale i ludzi.

DESIGNER

Marcin Ochociński

+48 510 176 612
m.ochocinski@kolorplus.pl

Bóg, honor i brawurowa jazda cinquecento 😉

DESIGNER

Adrianna Liszewska

+48 512 386 921
a.liszewska@kolorplus.pl

Ada ma Zaczarowany Ołówek : nie ma rzeczy, której nie umiałaby zaprojektować i narysować. Ulubienica klientów, postrach wykonawców, mistrzyni wiertarki.

DESIGNER

Agata Kojat

+48 517 042 490
a.kojat@kolorplus.pl

Architekt wnętrz, absolwentka Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Oaza spokoju.

DESIGNER

Jan Kaczorowski

+48 508 688 760
j.kaczorowski@kolorplus.pl

Mąż, ojciec, pasjonat wędkarstwa, narciarstwa i motocykli. W wolnych chwilach – architekt.

DESIGNER

Julia Czapiewska